Kalecik'te 4.7 Deprem
 

KALECİK'TE 4.7 DEPREM

Yayın Tarihi : 10/01/2021 - 23:14
Kalecik'te 4.7 Deprem

Kalecik İlçemizde merkez üstü eskiköy olan 4.7 şiddetinde deprem meydana geldi. İlk belirlemelere göre yaşanan depremde her hangi bir can ve mal kaybı yaşanmamıştır. 

Depremden sonra 2 şiddetinde iki defa arşcı sartıntı meydana gelmiştir.

Kalecik Kaymakamlığı ve Kalecik Belediye Başkanlığın ca yapılan her hangi bir yıkım ve hasar ve can kaybı bulunmamıştır. 30 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;


 
Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada