Valimiz Sayın Vasip Şahin İlçemizde
 

VALİMİZ SAYIN VASİP ŞAHİN İLÇEMİZDE

Yayın Tarihi : 17/12/2020 - 10:58
Valimiz Sayın Vasip Şahin İlçemizde
Valimiz Sayın Vasip Şahin İlçemizde
Valimiz Sayın Vasip Şahin İlçemizde
Valimiz Sayın Vasip Şahin İlçemizde

Sayın Valimiz beraberindeki heyet ile ilçemizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretleri esnasında kent meydanı, tarihi hamam ve camii gibi konaklara da inceleme için uğrayan heyet ile sayın Valimiz, sokak sağlıklaştırmasına ilişkin de Kaymakamımızdan ve Belediye Başkanımızdan yürütülen çalışmalar hakkında yerinde bilgi aldılar.  

Ziyaretinde Sayın Valimize Kalecik Kaymakamı Uhut Emre KOYUNCU, Kalecik Belediye Başkanı Dr. Duhan KALKAN eşlik etti. 59 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;


 
Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada