Yeni Başkan Dr. Duhan Kalkan
 

YENİ BAŞKAN DR. DUHAN KALKAN

Yayın Tarihi : 31/03/2019 - 22:57
Yeni Başkan Dr. Duhan Kalkan

Dr. Duhan KALKAN - Kalecik Belediye Başkanı

Kimdir :  Duhan Kalkan 2007 yılında Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuş. Sonrasında 2017 yılında da Hukuk Fakültesini tamamlamış. 2015 yılında ise Gazi Üniversitesinde enerji üzerine doktora yapmıştır.

Devlet memurluğunda 2008 yılında başlayan Kalkan, Milli Savunma Bakanlığı ve son olarak da 2015-2018 yılları arasında kariyer uzmanı olarak Cumhurbaşkanlığı’nda görev yürüttü. Devlet memurluğundan 2018 yılında ayrıldı ve Ankara Barosu bünyesinde serbest avukatlık yaptı.

Kalkan, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Yerel Seçimlerinde %61 oranında oyla kazanarak Kalecik Belediye Başkanı oldu.

 

 

http://www.kalecikhbr.com/kalecik-belediye-baskani.php639 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;


 
Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada