Gel Bu Yaz Kur'anı Gönlüne Yaz
 

GEL BU YAZ KUR'ANI GÖNLÜNE YAZ

Yayın Tarihi : 19/06/2016 - 14:50
Gel Bu Yaz Kur'anı Gönlüne Yaz

Okulların kapanmasının ardınan çocuklar ve gençler için bir birinden özel eğitim fırsatları gün yüzüne çıkmaya başladı. Onlardan biride Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Yaz Kur’an Kursları olup, çocuklarımızın kerim kitabımız Kur’an-ı Kerimi öğrenmesi için muhteşem bir fırsat bizleri bekliyor. Bu yıl “Gel bu yaz Kur’an’ı gönlüne yaz” sloganı ile çocuklara merhaba diyecek olan kurslar Ramazan’ın ortasında 20 Haziran’da başlayacaktır.                    

Her yıl farklı bir slogan ile çocukları camii ve kurslara davet eden Diyanet İşleri Başkanlığı bu yıl “Gel bu yaz Kur’an’ı gönlüne yaz” sloganı ile seslenecektir. Kayıtların başladığı kurslara başvuru yapmak için geç kalmayın. Geçtiğimiz yıl 3,5 milyon çocuk ve genç eğitim almış olup, bu yıl daha fazlası bekleniyor.                    

Kalecikte de 2016 Yaz Kur’an Kursları için kayıtlar başlamış olup, size en yakın camii ve Kur’an kurslarından kayıt olabilirsiniz. Eğitimler 20 Haziran’da başlayacaktır.  1300 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;


 
Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada