Kalecik Haber Desteklerinize Teşekkür Eder
 

KALECİK HABER DESTEKLERİNİZE TEŞEKKÜR EDER

Yayın Tarihi : 26/01/2017 - 22:18
Kalecik Haber Desteklerinize Teşekkür Eder

Kalecik Haber Yayın Hayatına her geçen güçölenerek devam etmektedir. Kalecik Habere gerek sosyal medya da gerekse web sayfaları üzerinden takip eden herkese teşekür ederiz. Kalecik Haber olarak sizlerden KALECİK'e dair bilgi, belge ve eski resimlerini info@kalecikhbr.com  adresine mail olarak göndermenizi istirham ediyoruz.

Kalecik Haber olarak şirin ilçemiz KALECİK'in tanıtımına katkı sağlayan destekleyen herkese teşekkür ederiz.

Kalecik Haber Web Sayfası sayısını ikiye yükselterek http://kalecikhaberleri.net adresindenden de yayına başlamıştır.  

Kalecik Haber sadece Kalecik İlçemizin Tanıtımına Katkı sağlamak amacıyla yayınıda devam etmektedir. İlçemizin tanıtımı için her türlü makale ve yazılar ücretsiz yayımlanır.

Desteklerinize teşekkür ederiz. 

Sosyal Medya hesaplarımzdanda Kalecik Haberi Takip Etmeyi unutmayın. 1325 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;


 
Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada