Şehitler ve Demokrasi Mitingi
 

ŞEHİTLER VE DEMOKRASİ MİTİNGİ

Yayın Tarihi : 07/08/2016 - 22:19
Şehitler ve Demokrasi Mitingi
Şehitler ve Demokrasi Mitingi
Şehitler ve Demokrasi Mitingi

Allah'ım bu milletin birlik ve beraberliğini daim kıl bozmak isteyenlere fırsat verme. Sen hakimsin kadirsin duaları kabul edensin bizlerinde dualarını kabul eyle Allahım! 

Allahım sen bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırma diye dua eden istiklal marşı şairimiz Mehmet Akif ERSOY'un duasını kabul eyle!

Allahım bu milleti ve devleti mazlumların duası hürmetine dünyaya hakim kıl ve tüm dünya mazlumlarının yardımcısı eyle  Allahım!

Allahım devletimizi ve milletimizi bölmeye çalışan zalimlere FETÖ/PDY mensuplarını Kahhar ismi şerifinle kahru perişan eyle. Bir daha böyle bir girişime kalkışmaya mecal bırakma Allahım!  1494 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;


 
Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada