Kalecik Haber Logo

Kalecik Haber Arşivi

Haber Ana Resim

100. YILINDA ÇANAKKALE ZAFERİ COŞKUYLA KUTLANDI

Yayın Tarihi : 18/03/2015 - 16:47

Tam yüz yıl önce Şanlı Mehmetçiğin kanları ile yazılan destandır Çanakkale. Vatanımızın düşman çizmesi altında ezilemeyeceğinin, iman dolu serhattin kararlılığının tüm dünyaya bir kez daha duyurulduğu, kahramanlık ve vatanperverliğin haykırıldığı ebedi sesin adıdır Çanakkale. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla

Çelenk Sunma Töreni saat 12.30´da Akyurt Kaymakamı Mustafa YİĞİT´in vekâleti ile gerçekleştirildi. Törende Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı, Belediye Başkanlığı ve Kalecik Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği çelenkleri Şehitler Anıtına sunuldu. Çelenk töreninde yapılan konuşmada şehit ve gazilerimiz bir kez daha hayırla yad edilerek, geçmişimizin mirası, gelecek neslin emaneti vatanımızın her bir karış toprağının öneminin unutulmaması gerektiği vurgulandı.

Bu vatanın korunması ve kalkınması uğruna canını feda eden tüm şehitlerimize Allah´tan rahmet diliyor, bu uğurda savaşan tüm gazilerimize de teşekkürlerimizi sunuyoruz.


100. Yılında Çanakkale Zaferi Coşkuyla Kutlandı
100. Yılında Çanakkale Zaferi Coşkuyla Kutlandı
100. Yılında Çanakkale Zaferi Coşkuyla Kutlandı

1556 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada

Kalecik Haberi Begenmeyi Unutmayın?


2014 / Kalecik Haber
Kalecik'e Dair Her Şey / KALECİK HABER
| Ana Sayfa | Foto Galeri | Hakkımızda | Matbu Formlar | Kalecik | İlanlar |Köşe Yazı | İletişim |
Sitemizde şu an 3 online ziyaretçi bulunmaktadır. Sitemiz bugün 321, toplamda ise 123374 kişi tarafıdan ziyaret edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.