Kalecik Haber Logo

Kalecik Haber Arşivi

Haber Ana Resim

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA PROGRAMI

Yayın Tarihi : 25/11/2016 - 21:36

Kalecik Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamalarıtören programı

 1. ÇELENK SUNMA VE ANMA TÖRENİ

 

 1. 26.11.1992 tarih ve 21417 sayılı resmi gazetede yayınlanan “Öğretmeler Günü Kutlama Yönetmeliği”ne uygun olarak hazırlanan çelenkler, 24 Kasım 2016 Perşembe günü saat 09.15’da Atatürk anıtı yanında hazır bulunacaktır.
 2. Tüm okullar bir idareci, her bir ortaöğretim kurumu ise 2 öğretmen 20 öğrenci grubu ve bayrak flamaları ile birlikte tören alanında hazır bulunacaktır.
 3. Çelenkler aynı gün 09.30’da Atatürk anıtına 26.11.1992 tarih ve 21417 sayılı resmi gazetede yayınlanan “Öğretmeler Günü Kutlama Yönetmeliği”ne göre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından konulacaktır.
 4. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ait çelenk, Anıt’ın kaide zemininin tam ortasına konulacaktır.
 5. Çelenk koyma program sorumlusu olarak Kalecik Şehit Mehmet Yıldırım Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Rehberlik Öğretmeni Adem GÜL; tören sunucusu Kalecik Şehit Mehmet Yıldırım Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Türk Dili Edebiyatı Öğretmeni Zehra Berna KAYA görevlidir.
 6. Çelenk’in Atatürk anıtı’na sunuluşunu muteakiben Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜR’ün manevi huzurunda 09.30’da saygı duruşunda bulunulacak, akabinde öğrenci grupların iştiraki ile Cumhuriyet Ortaokulu Müzik Öğretmeni Ömer ŞENTÜRK yönetiminde söylenecek olan İstiklal Marşı ile birlikte Kalecik Şehit Mehmet Yıldırım Mesleki ve Teknik Eğitim Merkez’iden iki öğrenci tarafından bayrak göndere çekilecektir.
 7. Günün anlam ve önemi ile ilgili konuşma Kalecik Şehit Mehmet Yıldırım Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Matematik Öğretmeni Tülay CECELOĞLU tarafından yapılacaktır.

 1. SALON PROGRAMI

 

24/11/2016 tarihinde saat 10.00’da Kalecik Şehit Mehmet Yıldırım Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda yapılacaktır.

 1. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunması,
 2. Genç bir öğretmenin konuşması,
 3. “Ben Bir Öğretmenim”  adlı şiirin okunması
 4. “Öğretmenlikle ilgili hikayeler”in okunması
 5. “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehit Öğretmenlerimiz” konulu video sunumu
 6. “Öğretmen Olmak İstiyorum” adlı oratoryo çalışması
 7. Hasayaz Ortaokulu öğrencilerinin İngilizce eserleri,
 8. Okulumuz halk oyunları ekibinin gösterimi
 9. İlçemiz genelinde yapılan “Bir Öğrencinin Gözünden Öğretmen” adlı kompozisyon yarışmasında ilçe birincilerinin kompozisyonlarının okunması ve akabinde ödüllerinin takdim edilmesi
 10. Kapanış

III.       ÖĞRETMENEVİ PROGRAMI

 

  İlçemizde tüm öğretmenlere Saat 12.30’ da Kalecik Öğretmenevinde öğle yemeği verilecektir. Tüm öğretmenlerimiz davetlidir.

Not: Tüm ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okullar kendi bünyelerinde “24 Kasım Öğretmenler Günü” programı düzenleyecektir.

 

Törende 


24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı

1638 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada

Kalecik Haberi Begenmeyi Unutmayın?


2014 / Kalecik Haber
Kalecik'e Dair Her Şey / KALECİK HABER
| Ana Sayfa | Foto Galeri | Hakkımızda | Matbu Formlar | Kalecik | İlanlar |Köşe Yazı | İletişim |
Sitemizde şu an 3 online ziyaretçi bulunmaktadır. Sitemiz bugün 367, toplamda ise 124003 kişi tarafıdan ziyaret edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.