Kalecik Haber Logo

Kalecik Haber Arşivi

Haber Ana Resim

ASKİ'DEN SU BORCU YAPILANDIRMASI

Yayın Tarihi : 21/09/2016 - 13:23

Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 6736 sayılı Kanun 19/08/2016 tarihli ve 29806 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmıştır.
              

  26736 sayılı kanunun büyükşehir belediyeleri su ve kanalizasyon idaresi genel müdürlüğü kuruluş ve görevleri hakkında kanun kapsamındaki büyükşehir belediyesi su ve kanalizasyon idarelerinin alacaklarına yönelik düzenleme yapılmıştır ve bu idarelerin vadesi 30-06-2016 tarihinden önce  olduğu halde kanunun yayımlandığı tarih itibarıyla ödenememiş su ve atık su bedeli alacakları ile bu alacaklara bağlı faiz ve gecikme zammı gibi fer’i alacaklarına kanun kapsamına alınmıştır.  Bu uygulamadan faydalanmak isteyen aboneler, borçlarının ana paralarını 6,9,12,18 ay gibi taksitlerle ödeyebilecekler.   Vatandaşlarımızın bu imkandan yararlanabilmeleri için 31 EKİM 2016 tarihine kadar ASKİ Genel Müdürlüğü’ne başvurmaları gerekiyor. Su borcu olan tüm abonelerimiz bu fırsatı değerlendirerek, kendileri için en uygun olan taksitlendirme ile borçlarından kurtulmuş olacaklar.

İlçemizde de su borcu yapılandırmasına gitmek isteyen Kalecik Aski Bölge Müdürlüğüne başvuruda buluna bilirler.

http://www.aski.gov.tr/tr/706-su-borclarini-yapilandiralim-haber.html  sitesinden alıntıdır.1546 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada

Kalecik Haberi Begenmeyi Unutmayın?


2014 / Kalecik Haber
Kalecik'e Dair Her Şey / KALECİK HABER
| Ana Sayfa | Foto Galeri | Hakkımızda | Matbu Formlar | Kalecik | İlanlar |Köşe Yazı | İletişim |
Sitemizde şu an 4 online ziyaretçi bulunmaktadır. Sitemiz bugün 363, toplamda ise 123999 kişi tarafıdan ziyaret edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.