Kalecik Haber Logo

Kalecik Haber Arşivi

Haber Ana Resim

KALBE UN

Yayın Tarihi : 12/09/2019 - 10:07

KALBE-UN

Hakkımızda

Türkiye’nin değil aynı zamanda Ortadoğu ve Balkanlarında en büyük un üretim tesisi olmayı başarmış, yurt içerisinde pazarlama ağını tüm ülkeye yayarak aranan marka olma özelliğini kazanmıştır. 50 kg, 25 kg, gibi ambalajlarının yanı sıra 15, 10 kg, 5 kg, 2 kg, ve 1 kg. lık perakende paketleri de ulusal marketlerin raflarında yerlerini almıştır. Özel Amaçlı Buğday Unu, Çeşitlik Un, Ekmeklik Buğday Unu, Baklavalık – Böreklik, Pastalık ve Kadayıflık un üretimi ile “UN” denilince akla gelen ilk isim olmayı başarmıştır. Firmamız yalnız yurt için değil yurt dışı pazarında da Kalbeun ismi ve kalitesi ile tercih edilen marka olmaya devam edecektir.

 

Irak, Libya, Azerbaycan, Suriye, Sudan, KKTC, Endonezya ve bir çok Afrika ülkesindeki müşterilerle iş yapmakla birlikte Kalbe Un, Birleşmiş Milletler, Kızıl Haç, Unesco gibi Uluslar arası yardım kuruluşlarının da resmi tedarikçisidir ve bu kuruluşların un alım ihalelerine katılarak yüksek tonajlarda ihracat gerçekleştirip ülkemize önemli döviz girdisi sağlamaktadır. Türk ürünleri dünya pazarında yer alması için girişimcilik ruhuyla yurtdışına yatırım yapmayı da görev edinmiştir. Firmamız hasat dönemlerinde köylü ve çiftçiden yüksek miktarlarda buğday alımı yaparak bölgenin en büyük buğday alıcısı vizyonuna ulaşmış olup yurt içi alımlarını Toprak Mahsülleri Ofisinin yurdun çeşitli bölgelerinde bulunan depolarından yurt dışı alımlarını ise Kanada, Rusya, Ukrayna, Litvanya, Almanya gibi AB ülkelerinden yaparak dünyanın çeşitli buğday üreticisi ülkelerinden yılda yaklaşık 700.000 ton ila 1.000.000 ton buğday ithalatı gerçekleştirmektedir.

Kalbe Un olarak vizyonumuz en kaliteli buğdayları değirmeninde öğütüp en uygun fiyata piyasaya süren, kurulduğu günden bu yana istikrarlı kadrosunun tecrübesini, teknolojinin gücü ile birleştirip faaliyetlerini küresel ölçeğe çıkartarak sektöründe öncü lider şirket olmak. Ayrıca 1993’ten bu yana edinilen bilgi birikim ve tecrübelerimizi harmanlayarak, ​

• İş ahlakından ve kaliteden taviz vermeyen,

• müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan,

• müşterilerini ticari başarıyı sürdürebilmede önemli bir paydaş kabul ederken rakipleri ile doğru ve adil bir şekilde yarışıp piyasaya yön veren,

• her koşulda en iyisini yapabilmek adına sınırsız istek güden,

• sürekli yenilenen teknolojisi ve sektöre öncülük ederek,

• ülke refahına katkı sağlamak adına ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen marka olmak.

Her zaman güven veren hizmetiyle ve hiç bir zaman değişmeyen kalitesiyle Beşler Un geçmişten geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir.  

Kalecik Belediye Başkanlığı tarafından satın alınan Kalecik Un Fabrikası ilk üretimlerine başladı. KALBE-UN markası ile ilk olarak 13 - 14 ve 15 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan 11. Uluslarlar Kalecik Karası Üzüm Festivalinde tanıtıma çıkan . Kalecik Sert Buğday Ununu tekrardan ilçemize kazandıran Belediye Başkanı Dr. Duhan KALKAN'a çok teşekkür ederiz.  Tanıtımına katkı sağlamak amacıyla logosu sitemizin üst kısmında yer almaya devam edecek.


Kalbe Un
Kalbe Un

1885 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada

Kalecik Haberi Begenmeyi Unutmayın?


2014 / Kalecik Haber
Kalecik'e Dair Her Şey / KALECİK HABER
| Ana Sayfa | Foto Galeri | Hakkımızda | Matbu Formlar | Kalecik | İlanlar |Köşe Yazı | İletişim |
Sitemizde şu an 4 online ziyaretçi bulunmaktadır. Sitemiz bugün 36, toplamda ise 123276 kişi tarafıdan ziyaret edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.