Kalecik Haber Logo

Kalecik Haber Arşivi

Haber Ana Resim

KALECİK'TE KURU MEYVE VE SEBZE ÜRETİM TESİSİ VE SOĞUK HAVA DEPOSU KURULUYOR.

Yayın Tarihi : 17/11/2020 - 14:17

KALECİK’TE KURU MEYVE ve SEBZE ÜRETİM TESİSİ VE SOĞUK HAVA DEPOSU KURULUYOR.

 

Kalecik'te Kuru Meyve ve Sebze Üretim Tesisi ve Soğuk Hava Deposu kuruluyor. Kalecik'in kalkınmasına ve gelişimine katkı sağlamak amacıyla planladığı projeleri hayata geçirmeye devam eden Kalecik Belediyesi, şimdi de Ankara Kalkınma Ajansı destekleri ile Kuru Meyve ve Sebze Üretim Tesisi'ni ilçeye kazandırıyor.

 

PROJE BEDELİ 1.7 MİLYON

 

Kalecik Belediyesi ile Ankara Kalkınma Ajansı arasında yapılan sözleşme sonucunda 1,7 Milyon TL değerinde ki büyük yatırımın Kalecik'e yapılmasına karar verildi. Kalecikli vatandaşların projeye bizzat dahil olarak, ürettikleri yerli ürünlerin Kalecik Belediyesi tarafından alınmasıyla üretim ağı oluşturulacak. Böylelikle projenin hayata geçmesi ile birlikte Kalecikli çiftçilerin sezon içi ve sezon dışı ürünleri, Kuru Meyve ve Sebze Üretim Tesisi tarafından değerlendirilerek çiftçilerin üretimine katkı sağlanacak.  


Kalecik'te Kuru Meyve ve Sebze Üretim Tesisi ve Soğuk Hava Deposu Kuruluyor.
Kalecik'te Kuru Meyve ve Sebze Üretim Tesisi ve Soğuk Hava Deposu Kuruluyor.
Kalecik'te Kuru Meyve ve Sebze Üretim Tesisi ve Soğuk Hava Deposu Kuruluyor.
Kalecik'te Kuru Meyve ve Sebze Üretim Tesisi ve Soğuk Hava Deposu Kuruluyor.

1113 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada

Kalecik Haberi Begenmeyi Unutmayın?


2014 / Kalecik Haber
Kalecik'e Dair Her Şey / KALECİK HABER
| Ana Sayfa | Foto Galeri | Hakkımızda | Matbu Formlar | Kalecik | İlanlar |Köşe Yazı | İletişim |
Sitemizde şu an 3 online ziyaretçi bulunmaktadır. Sitemiz bugün 4, toplamda ise 124003 kişi tarafıdan ziyaret edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.