Kalecik Haber Logo

Kalecik Haber Arşivi

Haber Ana Resim

KALECİK HABERE YENİ EKLENEN SAYFALAR

Yayın Tarihi : 19/10/2017 - 08:51

Kalecik Haber Kurulduğu günden bu güne sadece bir haber sayfası değil daha çok tanıtım ve bilgi amaçlı bir sitedir. Genellikle yapılan haberlerde bilgi amaçlı haberlerdir. Kalecik Haber kurulduğu günden bu güne gerek Kalecik'e dair gerekse sizlere her zaman lazım olan bilgilere kolayla erişim sağlamanıza olanak vermeyi amaç edinmiş bir sitedir. Son bir ay içerinde Kalecik Haber iki yeni başlık altında (Matbu Formlar ve Kültür sanat ) yaklaşk 20 farklı web oluşturuldu. Bunlardan İlki Matbu Formlar  ; Bu sayfada Sizler için kamu Kurum ve Kuruluşlarına verecek olduğunuz tüm dilekçelerin  Matbu bir örneğini bulabilirsiniz. Bu alan altında formlar kurumlara göre sıralanmıştır. Bir diğer başlığımız ise Kültür Sanat başlığı altında yer alan Kültür Yayınlarıdır ; Bu başlık altında ise Kalecik Belediye Başkanlığı tarafından hazırlatılan İlçemize Dair Osmanlı Arşiv Belgelerinde Kalecik -I Osmanlı Arşiv  Belgelerinde Kalecik II , Kalecikli Aşık Mir'at-i , Kastamonu ve Ankara Vilayet Saltnamesinde "Kalecik"  olmak üzere toplam dört adet kitabın PDF ve JPG formatlarında Web Sayfamıza yüklenmiştir. Ayrıca yine Kültür Sanat başlığı altına Sosyal Tesiler eklenmiştir. Bu alanda da Kalecik ilçemizde yer alan Sosyal Tesisler yer almaktadır. Kültür Sanat başlığı ve Kalecik başlığı altında Kalecik Yöresel Yemekler eklenmiştir.


Kalecik Habere Yeni Eklenen Sayfalar
Kalecik Habere Yeni Eklenen Sayfalar

1492 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada

Kalecik Haberi Begenmeyi Unutmayın?


2014 / Kalecik Haber
Kalecik'e Dair Her Şey / KALECİK HABER
| Ana Sayfa | Foto Galeri | Hakkımızda | Matbu Formlar | Kalecik | İlanlar |Köşe Yazı | İletişim |
Sitemizde şu an 3 online ziyaretçi bulunmaktadır. Sitemiz bugün 24, toplamda ise 123276 kişi tarafıdan ziyaret edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.