Kalecik Haber Logo

Kalecik Haber Arşivi

Haber Ana Resim

KALECİK İMAM HATİP OKULLARI MEZUN VE MENSUPLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ

Yayın Tarihi : 12/06/2016 - 01:51

Bu gün sizler için Kalecik İmam Hatip Okulları Mezun ve Mensupları Eğitim ve Kültür Derneği tanıtacağız. 2013 yılında kurulan derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun DEĞİRMENCİ'dir. Dernek Kalecik Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunları tarafından kurulmuştur. Her yıl eski mezunlar toplantısı ve pilav günü organize eden dernek üst çatı olarak ÖNDER e bağlı olarak faaliyet gösteriyor. Derneğin faaliyeti arasında Kalecik Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini yaz ve kış kamplarına gönderiyor. Her yıl Kalecik Anadolu İmam Hatip Lisesi ile birlikte çeşitli adlar altında yarışmalarda düzenleyen dernek birinci olan öğrencilere ödüllerini Mezunlar gününde takdim ediyor. Derneğin merkezi Ankara'da bulunuyor. Yönetim Kurulu Üyeleri :


Başkan : Coşkun DEĞİRMENCİ
Başkan Yardımcısı :Ömer ÜNAL
Sekreter :Mustafa EROL
Muhasip : Süleyman OKUMUŞ
Asil Üye : Fatih AYDOĞAN
Asil Üye : Hasan UYSAL'dan oluşuyor.

Derneğin ilçemizde göstermiş olduğu faaliyetlerinden dolayı Kalecik Haber olarak teşekkür ediyor. Başarıların devamını diliyoruz.


Kalecik İmam Hatip Okulları Mezun ve Mensupları Eğitim ve Kültür Derneği

1632 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada

Kalecik Haberi Begenmeyi Unutmayın?


2014 / Kalecik Haber
Kalecik'e Dair Her Şey / KALECİK HABER
| Ana Sayfa | Foto Galeri | Hakkımızda | Matbu Formlar | Kalecik | İlanlar |Köşe Yazı | İletişim |
Sitemizde şu an 2 online ziyaretçi bulunmaktadır. Sitemiz bugün 37, toplamda ise 123276 kişi tarafıdan ziyaret edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.