Kalecik Haber Logo

Kalecik Haber Arşivi

Haber Ana Resim

KALEDER DERNEĞİ

Yayın Tarihi : 27/03/2016 - 16:09

Bu gün sizler Kalecikliler Eğitim Kültür Turizm Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tanıtmak istiyoruz.

Kısa Adı “KALEDER” olan, Kalecikliler Eğitim, Kültür, Turizm, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Kalecikliler arasındaki birliği, beraberliği tesis ederek, güç birliği oluşturmak, sosyal ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla 1998 yılında Mevlüt Özdemir başkanlığında kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Kalecikliler Derneği kurulduğundan bu güne hemşerilerimizin birlik ve beraberliğini sürdürebilmeleri açısından büyük sorumluluklar üstlenmiş, sevgi, saygı çerçevesinde bu işe gönül veren Kalecikli hemşerilerimiz ve şimdiye kadar yönetim kurulunda görev yapan arkadaşlarımızın fedakârca çalışmaları sayesinde bu günlere gelmiştir.

Faaliyetlerine aktif bir şekilde devam eden derneğimiz 2009 yılı başında Genel Merkezini Kalecik’lilerin yoğun olarak yaşadığı Pursaklar’a taşıyarak, burada yaptığı çalışmalar ile hemşerilerimizin sorunlarına çözüm aramaktadır. Bunun sonucu olarak da derneğimize olan ilgi ve üye sayımız hızla artmaya devam etmektedir.

22 Temmuz 2009 Tarihinde yapılan Olağan Genel Kurulda Şahin Önal başkanlığında yeni yönetim kurulu oluşturulmuş, yönetim kurulu oluşturulurken Kalecik merkez mahalle ve köylerinin derneklerin de görev yapan başkan ve yönetim kurulu üyelerinden oluşturulmasına dikkat edilmiştir. Bu sayede Kalecikliler Derneğinin yapmış olduğu faaliyetlerden daha çok hemşerimizin haberdar edilerek katılımı amaçlanmış ve başarılı da olunmuştur.

Birliğimizin Beraberliğimizin Daim Olması Dileğiyle...

Kaleder - http://www.kaleder.org/ adresinden yayın yapmaktadır.


Kaleder Derneği

1492 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada

Kalecik Haberi Begenmeyi Unutmayın?


2014 / Kalecik Haber
Kalecik'e Dair Her Şey / KALECİK HABER
| Ana Sayfa | Foto Galeri | Hakkımızda | Matbu Formlar | Kalecik | İlanlar |Köşe Yazı | İletişim |
Sitemizde şu an 1 online ziyaretçi bulunmaktadır. Sitemiz bugün 367, toplamda ise 124003 kişi tarafıdan ziyaret edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.