Kalecik Haber Logo

Kalecik Haber Arşivi

Haber Ana Resim

KALESDER VE KALECİK BELEDİYESİNDEN EĞİTİME DEV DESTEK

Yayın Tarihi : 11/10/2021 - 08:28

Kalecik Belediye başkanımız sayın Duhan Kalkan ve derneğimiz KALESDER öncülüğünde ilçemizden yetişip hem ilçemize hemde ülkemize fayda sağlayacak bireylerin yetişmesi amacıyla kalecikte eğitim hayatına devam eden lise ve ilk öğretim düzeyindeki 1876 öğrencimizin tamamına kitap, kırtasiye ve öğrencilerimizin eksiklerine göre yardım yapılacaktır.

Tüm kaleciklileri derneğimiz ve belediyemiz tarafından başlatılan bu çalışmaya destek olmaya davet ediyoruz. Okullarımızın ihtiyaçlarına göre her türlü yardımı esirgemeyeceğiz. Bu süreçte bizlere destek olan sayın kaymakamımız Uhud Emre KOYUNCU ya ilçe milli eğitim müdürümüz sayın Cüneyt Ilbars a ilçe milli eğitim şube müdürümüz sayın Adem SOBİ ye teşekkür ederiz.

İlçemiz kaleciği hak ettiği yere taşımak için Türkiyenin farklı yerlerinde olan toplam 100 000 in üzerindeki gönlünün bir kenarında kalecik sevgisi olan kalecikli hemşehrilerimizi birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizi bir adım öteye taşımak için destek olmaya çağırıyoruz.


Kalesder ve Kalecik Belediyesinden Eğitime Dev Destek

539 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada

Kalecik Haberi Begenmeyi Unutmayın?


2014 / Kalecik Haber
Kalecik'e Dair Her Şey / KALECİK HABER
| Ana Sayfa | Foto Galeri | Hakkımızda | Matbu Formlar | Kalecik | İlanlar |Köşe Yazı | İletişim |
Sitemizde şu an 4 online ziyaretçi bulunmaktadır. Sitemiz bugün 363, toplamda ise 123999 kişi tarafıdan ziyaret edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.