Kalecik Haber Logo

Kalecik Haber Arşivi

Haber Ana Resim

KAYMAKAM UHUT EMRE KOYUNCU GÖREVE BAŞLADI.

Yayın Tarihi : 26/08/2020 - 15:18

Elazığ Vali Yardımcısı iken Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Ilcemiz Kaymakamlığına atanan Uhut Emre KOYUNCU ilçemizdeki görevine başladı.

Kimdir Uhut Emre KOYUNCU

1980’de Ankara’da doğan Uhut Emre KOYUNCU, ilk ve orta öğrenimi gibi yüksek öğrenimini de burada sürdürdü. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi’nde (Mülkiye) 2004’de lisansını tamamladı. Gazi Üniversitesi Kentleşme ve Çevre Sorunları’nda yüksek lisans yaparken; 2007’de Kaymakamlık yazılı ve mülakat sınavlarını kazanıp Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.

 

Mesleki süreçte Eskişehir İl Adayı olarak Valilik Stajında, büyükşehir yapısını tanımasının akabinde Ankara – Güdül’de Refiklikte makam işleyişine fiilen nezareti vardı. Edirne Valiliği yanında Meriç ve Havsa Kaymakamlıklarında Mülkiye Teftiş Stajlarında bulunduğu sırada Yunanistan’ın Selanik, İskeçe, Gümülcine ve Kavala gibi şehirleriyle Bulgaristan’da sınır görüşmelerinde yer aldı. 2008’de Kastamonu Bozkurt’a Kaymakam olarak atandıktan sonra 2009’da Düzce Cumayeri’nde bir süre daha vekaleti yürüttü. Ankara’da tamamladığı Bakanlık merkez stajı, dil kursu ve yurtdışı oryantasyonu sonunda ABD’ye 30 Ekim 2010’a kadar görevlendirildi.

 

Dil yeteneğini geliştirmek, liderlik pratiği kazanmak ve farklı toplumların nasıl iletişim kurduğunu çözümlemek üzere bir yıl süreyle genelinde öğrenim gördüğü Virginia Commonwealth Üniversitesi’nde akademik dersler, seminerler, forumlar ve daire stajları ile iştigal etti. Özelinde Washington, Carolina, NewYork, Delaware, NewJersey, Maryland, Connecticut, Massachusetts, Georgia, Florida, Arizona, Nevada, California ve Colorado gibi farklı eyaletlerde bulunma fırsatı da oldu.

 

Kaymakamlık - Kişisel Gelişim ve Diplomasi Kursunu “sertifika üstün başarı derecesi” ile tamamlamasına müteakip müşterek kararnameler ile (2011-2013) Konya / Derbent Kaymakamlığında, (2013 - 2015)  Van / Çatak Kaymakamlığında  ve (2015-2018) Elazığ / Baskil Kaymakamlığı, 2018 – 2020 Elazığ Vali Yardımcılığı görevlerini ifa etmiştir. Nihayetinde  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın olurları ile Kalecik Kaymakamı olarak atanmıştır. 

 

Sektörel sosyal sorumluluk projeleri de dahil muhtelif seminer, çalıştay ve kurs katılım sertfikası ile başarı, takdir ve uzmanlık belgeleri bulunan Sayın KOYUNCU evli olup; İngilizce ve başlangıç düzeyi Almanca bilmektedir.

 


Kaymakam Uhut Emre Koyuncu Göreve Başladı.

1853 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada

Kalecik Haberi Begenmeyi Unutmayın?


2014 / Kalecik Haber
Kalecik'e Dair Her Şey / KALECİK HABER
| Ana Sayfa | Foto Galeri | Hakkımızda | Matbu Formlar | Kalecik | İlanlar |Köşe Yazı | İletişim |
Sitemizde şu an 3 online ziyaretçi bulunmaktadır. Sitemiz bugün 363, toplamda ise 123999 kişi tarafıdan ziyaret edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.