Kalecik Haber Logo

Kalecik Haber Arşivi

Haber Ana Resim

KIRIKKALE ÇANKIRI KARAYOLU YOL YAPIM ÇALIŞMASI

Yayın Tarihi : 28/05/2016 - 16:12

Kırıkkale Çankırı Karayolunda bölünmüş yol çalışmaları vardiyalı çalışma esasına göre devam ediyor. Karayolunun 19-22.km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun her iki yönünde ve muhtelif kesimlerde ulaşım tek şeritten (bazı kesimlerde sağ şerit, bazı kesimlerde sol şerit kapatılmaktadır.) kontrollü olarak sağlanmaktadır. Kırıkkale Çankırı Karayolunun Kırıkkale Hudutları içerisinde kalan kısmı daha önce tamamlanmasına rağmen Ankara Hudutların başladığı yerden Kalecik şehir merkezi yol ayrımına kadar olan yaklaşık 15 ila 18 Km yolun yapımı henüz tamamlanamadı. Son iki yıldır hızla süren çalışmalar neticesinde tamamlanması bekleniyor. Yol yapım çalışmaların uzamasında zorlu arazi koşullarının etkili olduğu tahmin ediliyor. Yapımı devam eden Karayolu üzerinde Kızılırmak ve tren yoluna kesişen noktalara köprülerin yapılması planlanıyor. Ayrıca yolun bazı kısımlarında çökme ve kayma yaşanması muhtemel alanların ve arazilerin tıraşlanması işlemleri devam ediyor. Kırıkkale Çankırı Kara yolunun bir an önce çalışmalarının tamamlanarak kamunun kullanımına sunulmasını, yaşanan yol yapım çalışmaları sırasında sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uyarak yavaş gitmesi ve daha dikkatli davranmaları gerekmektedir.


Kırıkkale Çankırı Karayolu Yol Yapım Çalışması
Kırıkkale Çankırı Karayolu Yol Yapım Çalışması
Kırıkkale Çankırı Karayolu Yol Yapım Çalışması
Kırıkkale Çankırı Karayolu Yol Yapım Çalışması
Kırıkkale Çankırı Karayolu Yol Yapım Çalışması
Kırıkkale Çankırı Karayolu Yol Yapım Çalışması
Kırıkkale Çankırı Karayolu Yol Yapım Çalışması

1683 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada

Kalecik Haberi Begenmeyi Unutmayın?


2014 / Kalecik Haber
Kalecik'e Dair Her Şey / KALECİK HABER
| Ana Sayfa | Foto Galeri | Hakkımızda | Matbu Formlar | Kalecik | İlanlar |Köşe Yazı | İletişim |
Sitemizde şu an 2 online ziyaretçi bulunmaktadır. Sitemiz bugün 367, toplamda ise 124003 kişi tarafıdan ziyaret edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.