Kalecik Haber Logo

Kalecik Haber Arşivi

Haber Ana Resim

MEKANIN CENNET OLSUN AHMET HOCAM

Yayın Tarihi : 05/11/2017 - 18:25

Kalecik İmam Hatip Lisesinde de Müdürlük yapmış Kahramankazan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden emekli İlim Yayma Cemiyeti Kahramankazan Başkanı Ahmet GÖKTAŞ Hocam rahmeti Rahmana kavuşmutur. Cenazesi bu gün öğle namazına müteakip Kızılcahamdan kaldırılmıltır. Hocamıza Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileriz.

ASLAN KOCA HOCAMIZIN GÖZÜNDEN

BİR YILDIZ DAHA KAYDI SEMAMIZDAN..

Kahramankazan IYCsube baskani ve eski ilce milli eğitim müdürü Ahmet GÖKTAŞ hocamiz ahirete irtihal eyledi.

Merhum Ahmet GÖKTAŞ hocam zor dönemlerin adamıydi. Inançli insanların avlandigi dönemlerde saklanmayip ben burdayım diyen birkaç yigitten biriydi.28 Şubatlarin sindiremedigi bir yürekli insanlardandi.Onu en iyi tanıyan yine Onun gibi bir dava adamı olan Kocalar AİHL müdürü Ali Rıza Arslan hicamizdir.Kizilcahamamda iken Ahmet hocadan aldığı degerleri bizimle paylaşırdi.O bir imam-hatipliydi.Imam-hatipler en büyük sevdasiydi, aşkiydi.Aşkina ihanet etmeyen bir aşıktı.O aşkla yaşadı ve maşukuna öyle gidiyor. Yolun açık olsun yiğit adam. Uğruna bir ömür mücadele ettiğin Kuran yoldaşin olsun."Ahir zamanda Kurana sarılmak elde kor ateş tutmuş gibidir." Buyuruyor Allah Rasulu.Ateş pahasına elinden düşürmemeye çalıştın.Rabbim şehit sevabi versin sana.Allah Rasulu ve Mus' ab bin Umeyr'ler-Habbab bin Eret'ler karşılasin seni.Biz şahidiz Ümmetin yigitlere ihtiyacı olduğu zor günlerde meydanda olduğuna..Rabbim ve melekler de şahit olsun Mekanın cennet olsun Ahmet hocam. .

Gideriz nur yolu izde gideriz

Taş bağırda, sular dizde gideriz

Bir gün akşam olur bizde gideriz

Kalır dudaklarda şarkımız bizim


Mekanın Cennet Olsun Ahmet Hocam
Mekanın Cennet Olsun Ahmet Hocam
Mekanın Cennet Olsun Ahmet Hocam
Mekanın Cennet Olsun Ahmet Hocam
Mekanın Cennet Olsun Ahmet Hocam

1684 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada

Kalecik Haberi Begenmeyi Unutmayın?


2014 / Kalecik Haber
Kalecik'e Dair Her Şey / KALECİK HABER
| Ana Sayfa | Foto Galeri | Hakkımızda | Matbu Formlar | Kalecik | İlanlar |Köşe Yazı | İletişim |
Sitemizde şu an 9 online ziyaretçi bulunmaktadır. Sitemiz bugün 117, toplamda ise 123610 kişi tarafıdan ziyaret edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.