Kalecik Haber Logo

Kalecik Haber Arşivi

Haber Ana Resim

USTA SPOR SPİKERLERİ KALECİK´TE

Yayın Tarihi : 03/05/2016 - 16:57

TRTSpor´un usta Spikerleri Levent ÖZÇELİK, Yalçın ÇETİN, Serhat ASKER ve Emin KARAKUŞ öğrencilerimizle Sporun Geleceği ve Karakter Gelişimi konulu bir panelde buluştu. Meslek hayatlarıyla ilgili değerli deneyimlerini paylaşan misafirlerimiz öğrencilerimize hayatımızda sporun yeri ile ilgili tavsiyeler de verdi. TRTSpor´da yayınlanan haber videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Levent ÖZÇELİK sporu sadece seyirci olarak sevmekle yetinilmemesinin, hayatta spora da mutlaka yer verilmesi gerektiğinin önemini vurguladı. Televizyon karşısında kuruyemiş yiyerek spor seyretmekle sporcu olunmayacağının altını çizdi.

Yalçın ÇETİN de öğrencilerimize hayal kurmayı ve hayallerinin peşinden gitmeyi tavsiye etti. Saha maçlarına giden biletin mahalle maçlarından geçtiğini belirterek arkadaşlığın temelinin burada atılabileceğini söyledi. Fanatikliğe kaçmadan takım tutarak sporu eğlenceli hale getirmeyi, sporun tüm dallarını keyif ile izleyip yapmayı tavsiye etti.

Öğrencilerimizin sorularının da cevaplandığı panel sonunda Sayın Müdürümüz Durali SOMUNCU katılımcılara plaket takdim etti. Birbirinden değerli tavsiyeler ve güzel sohbetleri ile öğrencilerimize yaşayan bir ders sunan konuklarımıza teşekkür ederiz. Panel ile ilgili TRTSPOR kanlında yayınlanan haber videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Kalecik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğpü Web Sayfasından Alıntıdır.


Usta Spor Spikerleri Kalecik´te

1472 kez görüntülendi.

Rastgele Haber;Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada

Kalecik Haberi Begenmeyi Unutmayın?


2014 / Kalecik Haber
Kalecik'e Dair Her Şey / KALECİK HABER
| Ana Sayfa | Foto Galeri | Hakkımızda | Matbu Formlar | Kalecik | İlanlar |Köşe Yazı | İletişim |
Sitemizde şu an 2 online ziyaretçi bulunmaktadır. Sitemiz bugün 367, toplamda ise 124003 kişi tarafıdan ziyaret edilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.