Kalecik Tarihçesi
Kalecik Kaymakamı
Kalecik Belediye Başkanı
Mahalle Muhtar Bilgileri
Kalecik Telefon Rehberi
Protokol Lİstesi
Kalecik Tarihi Eserleri
Kalecik Şehitlerimiz
Kalecik Medya
Kalecik Nüfusu
Kalecik Firmaları
Sivil Toplum Kuruluşları
Sosyal Medya Siteleri
Eski Belediye Başkanları
Eski Kaymakamlar
Eski İlçe Müftüleri
Kalecikli Ünlüler
Kalecik Ürünleri
Kalecik Tayyaresi
Mahalle Yol Haritası
Kurum Amirleri
Uydu Görüntüsü
Şehir Rehberi
Hava Durumu
Gökyüzünden Kalecik
Namaz Vakitleri
Kalecik Türküleri
360 Derecede Kalecik
Kalecik Mahalleleri
Kalecik Yöresel Yemekler

Kalecik Eski Müftüsü


Muharrem GENÇ
Eski Kalecik Müftüsü -Halen Bingöl İl Müftüsü

05.09.2005 - 23.07.2010

29.01.1960 Ordu-Aybastı doğumludur. İlkokulu aynı İlçenin Küçükyaka Mahallesinde bitirdi. 1969 yılında Ordu İmam Hatip Lisesine kaydolup, 1977 Yılında Samsun İmam-Hatip Lisesinden mezun oldu.
Aynı yıl İstanbul Çatalca Müftülüğü Çakıl Köyüne İmam-Hatip olarak atandı. 1977 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi İslami İlimler Fakültesine kaydoldu. 1982 yılında Fakülteyi bitirdi. Ardından Yüksek Lisansını tamamladı. ''İslam Tarihi ve Tasavvuf'' konusunda tezini verdi. Medrese usulünde, Arapça ve diğer islami ilimlerde eğitim aldı. 1983 yılında Solhan İlçe Müftüsü olarak atandı. Askerliğini Yedek Subay olarak yaptıktan sonra bir müddet serbest olarak çalıştı.Daha sonra Ankara Merkez Vaizi olarak atandı.Sırası ile Gümüşhane-Torul, Ankara-Kalecik ,Ankara-Mamak ve Ankara Çubuk İlçe Müftüsü olarak görev yaptı.
03 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanan Bakanlar Kurulunun 2018/296 sayılı kararı ile Bingöl İl Müftüsü olarak atandı. Halen görevine devam etmektedir.
Evli ve 3 çocuk babasıdır.


Fotograf Galerisi

Paylaş:

 


 
Sayfa Etiketleri : Kalecik haber, Kalecik Kaymakamlığı , Kalecik Belediyesi, Kalecik Karası Üzüm Şarabı, kalecik tarihi yerler, develioğlu köprüsü, kalecik kalesi, kalecik ayvası, kalecik üzümü, kalecik karası, karahan konağı, kalecik hamamı, kalecik şehsuvar cami, kalecik tabakhane camii, kalecik kızılırmak, incirlik parkı, kalecik kültürü, ekonomisi, yerel insanları, kalecik ekmeği, kalecik kasnak böreği, kalecik cevizli çöreği, belediye başkanı nevzat şahin, kalecik un, kalecik yem ,kalecik devlet hastanei, kalecik müftülüğü,kalecik sydv vakfı, kalecik milli eğitim müdürlüğü, Kalecik Haber, Cep Haber , Mobil Haber, Olay Var, Sitenek Ekle Kodu Html Kodu, Kalecik Adına Aradığın Herşey Burada